Ay Fizik Tedavi ve Geleneksel Tıp Merkezi

İletişim Talebi
Telif İsteyin

Biz Kimiz?

Sorunlarınız için en iyi Tedavi Merkezi mi arıyorsunuz?

Ay Fizik Tedavi ve Geleneksel Tıp Merkezi olarak iddalıyız! Deneyim ve tecrübelerimiz ile kaliteli bir tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermek için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir, bir randevu ayarlayabilirsiniz. Sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız! Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi, Hacamat, Kuruiğne Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Fizik Tedavi, Prp Tedavisi, Mezoterapi ve Nöral Terapi alanlarında uzman ekibimiz ile bilimsel çalışmaların ışığında hareket ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurumumuzda klasik terapistin baskın olduğu danışma yaklaşımlarını benimsemiyoruz. Terapist bir katalizördür, değişimi sağlayan danışandır.

Ekibimiz emek ve sabır, yüksek bilgi ve birikimin özgüveniyle sizlere danışmanlık ederek hastalık sürecinde en önemli destekçiniz olmaktadır.


Ay Fizik Tedavi ve Geleneksel Tıp Merkezi

Prensiplerimiz

Her birey kısıtlı yaşam süresi boyunca kaliteli bir yaşamı hak eder ve fiziksel sağlık olarak tam bir iyilik halinde olması gereklidir. Biz, bu yolda danışanlarımızı yalnız bırakmıyoruz ve bu tam olma halinin sağlanmasında rol alıyoruz

Vizyon

Her birey özeldir ve biriciktir. Bu kritik nüansın farkında olarak danışanlarımıza psikolojik desteği ön planda tutarak, Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi, Hacamat, Kuruiğne Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Fizik Tedavi, Prp Tedavisi, Mezoterapi ve Nöral Terapi hizmeti vermekteyiz.

- Bir Danışmanı mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olsun!

- Bize Yazın

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.